06.02.2014

Поздравляем учащихся нашей школы с победой в конкурсе "Калядная зорка"

Узнагароджаны дыпломамі аддзела адукацыі, спорту і турызму Слуцкага райвыканкама пераможцы і прызеры раеннага этапу XVII Рэспубліканскай выстаўкі - конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці навучэнцаў “Калядная зорка”.

Узнагароджаны дыпломамі адпаведных ступеняў аддзела адукацыі, спорту і турызму Слуцкага райвыканкама пераможцы і прызеры раеннага этапу XVII Рэспубліканскай выстаўкі - конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці навучэнцаў “Калядная зорка” у намінацыях:

“МАСТАЦКАЯ САЛОМКА”

І ступені

Місюк Юлія, 10 год, ДУА “СШ №9 г.Слуцка”, педагог Чумазава Наталля Алегаўна, “Галінкі ялінкі”.

“СЮЖЭТНАЯ КАМПАЗІЦЫЯ”

III ступені

Скрыдлеўская Ганна, 6 год, ДУА “СШ №9 г. Слуцка”, педагог Коршак Таццяна Аляксандраўна, “Зімовая казка”;

Каруліс Іван, 6 год, ДУА “СШ №9 г. Слуцка”, педагог Коршак Таццяна Аляксандраўна, “Зіма ў казачным лесе”.